ניתוחים פלסטיים וקוסמטיים

אסימטריה של השדיים


שדיים אסימטרים כוללים הבדלים של גודל, צורה ומיקום של השדיים והפטמות. האסימטריה בחזה עשויה לכלול גם הבדלים במידת צניחת שד אחד לעומת משנהו, מיקום הקפל התת שדי, וכן מיקום הפטמה על החזה. ד"ר אורן גולדן מאמין כי הצורך בתיקון שדיים אסימטרים הינו סובקיטיבי. לרוב הנשים יש חזה שהוא מעט אסימטרי, אך לא לכולן יש צורך בתיקון כרורגי.

נשים החשות מבוכה ואי נעימות, וסובלות מדימוי גוף נמוך יעדיפו לבצע את הניתוח ולתקן את החוסר שיוויון בין השדיים. ישנם מקרים בהם השוני הוא קיצוני כמו בתסמונת פולנד (התפתחות חלקית חד צדדית של בית החזה היכולה לכלול מרכיבים כמו צלעות, שריר החזה, שד ופטמה), במקרה זה התיקון הינו מהותי. מבנה שלד לא סימטרי או עקמת בגב יכולים להחריף את האסימטריה בשדיים.

תוכנית התיקון כוללת מספר מרכיבים כמו מבנה השד, מיקומו, גודל וצורת העטרה-פטמה. לעיתים יש צורך לשלב מגוון טכניקות כירורגיות על מנת לתקן את האסמטריה ולהביא את שני השדיים למצב תקין ונאה. לאור העובדה כי השדיים משתנים עם הזמן באופן שונה, חשוב לנסות ולהעריך איזה שינוי יגרם בהתאם לשימוש בכל אחת מהטכניקות האפשריות. ד"ר אורן גולדן משתמש אך ורק בשתלים איכותיים שקבלו אישור שימוש מה FDA -וממשרד הבריאות. בבדיקת היעוץ עם ד"ר אורן גולדן יוחלט בשיתוף המטופלת על טכניקת הניתוח המועדפת והתוצאה הסופית הרצויה.

לפני
אחרי

11

22

33

44

Breast_reconstruction_after

Breast_reconstruction_before
Breast_reconstruction_before
לפרטים נוספים הנכם מוזמנים לגלוש באתר. לכל שאלה נוספת הנכם מוזמנים לצור קשר
 
בנייה וקידום אתרים בניית_אתרים קידום אתרים בגוגל