ניתוחים פלסטיים וקוסמטיים

הרמת שדיים/הרמת חזה

(Mastopexy)


נשים רבות החשות אי נוחות לנוכח היותן בעלות חזה שמוט ונפול פונות לד"ר אורן גולדן במטרה לבצע ניתוח להרמת שדיים. הסיבות לצניחת השד (Ptosis) יכולות להגרם מירידה במשקל, הריונות, הנקות ותהליכי הזדקנות ברקמת שד גם כתוצאה מהבלות. צניחת שד יכולה להיות עם או בלי הפחתה ניכרת בנפח השד (היפופלזיה). ניתוח להרמת החזה ועיצובו, יהווה פיתרון לשד נפול, שמוט ו/או מרוקן.

צניחת השד נמדדת על פי היחס בין הקפל התת שדי לגובה קומפלקס העטרה/פטמה. מדד זה חשוב לקביעת סוג התיקון שיבוצע (חיתוך מכיוון העטרה לקפל התת-שדי או חיתוך בצורת T הפוך). מדדים נוספים שילקחו בחשבון יהיו טיב וסוג העור, גיל המטופלת, גודל השדיים המבוקש, משקל תקין ויציב, יחס בין כמות העור (מעטפת) לרקמת השד, האם יש מקום למשתל סיליקון, מיקום משתל הסיליקון (לפני או אחרי השריר), סוג המשתל (אנטומי, עגול) ועוד. מקרים של חוסר סימטריה בגודל השדיים טרם הניתוח, יתוקנו במהלך הניתוח.

ד"ר אורן גולדן מבצע ניתוח זה בטכניקה חדשה בה יש מינימום צלקות. במהלך הניתוח יבוצע חתך סביב העטרה (והקטנתה במקרים רבים), יוסרו עודפי עור ויעוצב השד, כך שהמלאות בחלק התחתון תוחלף עם העברת שומן/רקמות או משתל סיליקון לחלק גבוה יותר ותושג מלאות והזדקרות השד.

הניתוח יבוצע בהרדמה כללית. לעיתים יש צורך באישפוז לילה בבית חולים, ובמקרים מסוימים יש צורך בהשארת נקזים.

לאחר הניתוח יש ללבוש חזיה עם סגירה קדמית כולל בלילה, למשך 5-6 שבועות. התוצאה הסופית תתקבל רק לאחר מספר שבועות, בהם השד יגיע לצורתו הסופית.

לפני
אחרי

11

22

after.

after.
after.

before.

before.
before.

 
בנייה וקידום אתרים בניית_אתרים קידום אתרים בגוגל