ניתוחים פלסטיים וקוסמטיים

חומרי מילוי, בוטוקס והצערה

פנים צעירות מאופיינות בלחיים מלאות ושרטוט הפנים מאופיין בקווים קמורים. כתוצאה מהגיל ומההתבגרות הטבעית, הפנים מאבדות נפח ושומן, בעוד העור מאבד את האלסטיות ואת חומר הבניה שלו, הקולגן. ד"ר אורן גולדן גורס שלא רצוי לחכות ולהזניח את עור הפנים, ומומלץ לטפל בהם כבר בשלבים המוקדמים של הזדקנות העור, בטרם הקמטים יהיו עמוקים יותר וקשים למילוי.

באמצע העשור השלישי מופיעה, אצל נשים וגברים רבים, הדגשה של החריצים בצידי הפה והגברת הקמטים במצח ובין העיניים. דלדול הרקמות ואיבוד הנפח בפנים יגרמו למראה פנים מבוגר. ירידה משמעותית במשקל, בעיקר בגיל מתקדם, תזרז אף היא את התופעה. בנוסף, ככל שהפנים מתבגרות קווי המתאר שלהם נקבעים ע"י עצמות הפנים.

הזרקת חומרי מילוי מהווה פתרון פשוט יחסית לאלו המעדיפים לדחות את האפשרות הפולשנית. תוצאת טיפול זה ניכרת לעין באופן מיידי. חומרי המילוי מחזירים לפנים את הנפח שאבד, ממלאים את החסר בקמטים ומדגישים אזורים מסוימים, דוגמת עצמות הלחיים.

הליך זה מבוצע ע"י ד"ר אורן גולדן, שהתמחה בניתוחי פנים ומשתמש בחומרי המילוי האיכותיים והבטוחים ביותר לשימוש. חומרים המאושרים ע"י ה- FDA האמריקאי ומשרד הבריאות הישראלי.

ד"ר אורן גולדן מציע מספר אפשרויות:

  • חומצה היאלורונית- הזרקת חומר המדמה חומר המצוי בגוף באופן טבעי הסופח אליו מים, ובכך מעניק לעור נפח ומספק לו לחות.
  • בוטוקס- הזרקת חומר המרפה את שרירי הפנים ומטשטש קמטי הבעה.
  • חומרים אוטולוגים- דהיינו, שומן שמועבר מאיזורי עודף בגוף ומוזרק לאזורים בפנים בהם נדרש מילוי.

בשיחת הייעוץ יחליט ד"ר אורן גולדן בשיתוף עם המטופלת על שיטת המילוי המתאימה. שיטות מילוי אלו הינן נפוצות ושכיחות והסיכונים בהן נמוכים.

 
בנייה וקידום אתרים בניית_אתרים קידום אתרים בגוגל