ניתוחים פלסטיים וקוסמטיים

מתיחת פנים וצוואר

(Necklift/Facelift)


הפנים הם המראה שלנו ומהווים את כרטיס הביקור שלנו. דרכם ניתן לראות מי אנחנו וכיצד אנו מרגישים. ד"ר אורן גולדן התמחה באופן מיוחד במתיחת פנים ומתיחת צוואר, בעת השתלמותו באוסטרליה, לצד אחד מגדולי המנתחים הכרורגים פלסטים ד"ר גרהם סאוטוויק.

החשיבות של הכירורגיה האסתטית בעיצוב הפנים תהיה בשיפור והדגשה של הצדדים המחמיאים בפנים, והפיכת המראה לצעיר ורענן יותר. מחקרים רבים הראו כי למראה הצעיר יתרון במקום העבודה, בחיי החברה, בזוגיות ועוד.ברבות השנים העור מתחיל לשקוע ומאבד את חיוניותו, דבר הגורם למראה עייף ומותש. חשיפה לשמש, עישון, מתח וגורמים נוספים, משפיעים אף הם על עור הפנים.

למרות שבעבר הייתה גישה כי הזדקנות הפנים מתרחשת בשכבת העור, מחקרים מלמדים כי התהליך מתרחש בשכבת התמיכה תחת העור, וזהו הגורם העיקרי לאיבוד המראה הצעיר, התפתחות קמטים עמוקים ומראה זקן של הפנים.
עם הרמה ועיצוב נכון של הפנים, ניתן להשיג מראה צעיר יותר. הרמת הצוואר תפחית את סימני ההזדקנות על ידי מיקום מחדש והידוק עודף העור לשרירי הפנים והצוואר וכך יוגדר קו הלסת מחדש. ד"ר אורן גולדן יבדוק את התאמת המטופל/ת לניתוח. לציין כי במקרים של מעשנים פעילים, מטופלים הנוטלים מדללי דם, מטופלים בעלי סיכון הרדמה גבוה, תשקל התאמתם לניתוח והם יעברו הכנה מיוחדת.

הניתוח מבוצע בדרך כלל על ידי ביצוע חתכים לפני ומאחורי האוזן, המובילים אל תוך השיער משני צדי הראש. במקרים מסוימים מתווסף חיתוך קטן גם מתחת לסנטר. בשלב זה העור מורם ומנותקים איזורי קיבוע של הקמטים העמוקים, עודפי העור מורחקים, כמו כן מבוצע עיצוב ומיצוק של איזור רקמת התמיכה התת עורית הנקראת SMAS לפי התאמה למטופל/ת. ישנה חשיבות גדולה בהבנת האנטומיה של הפנים, תנועות שרירי הפנים תוך שמירה על ההבעה הנכונה.לאחר הניתוח הכרוך בדרך כלל באישפוז ליממה מומלצת שינה עם ראש מוגבה, מנוחה, והמנעות משמש בימים הראשונים.
בעיצוב הפנים יכול ד"ר אורן גולדן לשלב פרוצדורות נוספות שהן: מתיחת צוואר, ניתוח הרמת עפעפיים, שאיבת שומן בסנטר, הרמת המצח, הרמת גבות, עיצוב הסנטר והבלטת הסנטר.

לפני
אחרי

1

2

3

4

5

6

after1

after1
after1

before1

before1
before1
 
בנייה וקידום אתרים בניית_אתרים קידום אתרים בגוגל