ניתוחים פלסטיים וקוסמטיים

ניתוח עפעפיים

(Blepharoplasty)

ד"ר אורן גולדן התמחה בניתוחי פנים בכלל ובניתוחי עפעפיים בפרט, בעת השתלמותו באוסטרליה לצד אחד מגדולי הכרורגים הפלסטיים ד"ר גרהאם סאוטוויק.

ידוע לכל כי לעיניים יש השפעה עצומה על המראה, יותר מאשר לכל חלק אחר בפנים. "הנך יפה רעייתי, הנך יפה עיניך יונים..." (שיר השירים פרק א').

כתוצאה מגורמים כמו התבגרות, נזקי שמש ועישון, נוצרת צניחה של עור העפעפיים העליונים ו/או התחתונים, וכן מתפתח בלט של שומן מיותר בעפעף התחתון ו/או בחלק הפנימי של העפעף העליון.

העיניים הן בדרך כלל האיבר הראשון המראה סימני הזדקנות,לעומת יתר חלקי הפנים. ניתוח עפעפיים הינו האפקטיבי ביותר בהתחדשות הפנים ובהצערתן. ניתוח העפעפיים מבטל את ההבעה העייפה ו/או העצובה, השמוטה או הנפוחה, ותורם למראה צעיר ורענן לאורך זמן.

לקבלת תוצאות טבעיות, ד"ר אורן גולדן משתמש בטכניקת קיבוע פנימי מיוחדת בעפעפיים, בהתאם לנדרש אצל כל לקוח/ה. נסיונו והתמחותו במחלקת עיניים תורמים רבות לתוצאה הסופית.
קיבוע פנימי מחליק את העור ויוצר צורת עפעף טבעי המחדש את מראה הנעורים. הצלקות כמעט בלתי מורגשות ומוסתרות לאורך קו קפל העפעף העליון.

תיקון העפעף התחתון מתבצע לרוב באמצעות גישה פנימית אחורית, בה מוסר השומן מאחורי העפעף התחתון, ונמנע חתך בעור.במידת הצורך אם קיים עודף עור ניכר, נעשה חתך בגישה חיצונית. בשתי הגישות התוצאות תשמרנה למשך זמן רב. לאחר ביצוע ניתוח עפעפיים ע"י ד"ר אורן גולדן, השינוי בפנים משמעותי וניכר לעין תוך פרק זמן קצר.

לפני   אחרי
 
     
 
     
 
 
בנייה וקידום אתרים בניית_אתרים קידום אתרים בגוגל