ניתוחים פלסטיים וקוסמטיים

ניתוח אף

(Rhinoplasty)

ניתוח לעיצוב האף הינו אחד מהניתוחים השכיחים בכרורגיה פלסטית שמבצע ד"ר אורן גולדן.

מבנה האף וצורתו משפיעים באופן מהותי על הפנים והבעתן. תיקון אף בולט, עקום או דומיננטי מידיי, יעדן את הפנים ויגרום לשינוי במראה המטופל/ת ובהבעת פניו. 

בניתוח אף ישונה מראה האף, ישופר ויועדן כך שיתאים באופן הרמוני ליתר חלקי הפנים. במסגרת הניתוח ניתן לשנות את צורת האף, להקטין או להגדיל אותו, לשנות מרכיבים ספציפיים באף כמו שינוי קצה אף רחב, קצר או נפול, לתקן בליטות על גשר האף, לתקן נחיריים או לשנות את הזוית בין האף לשפה העליונה. מטרת הניתוח היא לעצב אף טבעי שישתלב במראה הפנים. במקרים מסוימים הניתוח גם משפר בעיה נשימתית ותפקודית של האף.

לקראת הניתוח יבצע ד"ר אורן גולדן בדיקות יעוץ והתאמה. תבדק ההיסטוריה הרפואית של המטופל/ת, יבדק תפקוד האף, ובשיתוף עם המטופל/ת יוחלט על האף הרצוי והמתאים. גורמים כמו עובי עור, הצטלקויות בעבר, מבנה הפנים ואופן ריפוי הרקמות, ישפיעו על תוצאות הניתוח. תבחר השיטה פתוחה או סגורה, על מנת להשיג תוצאה אופטימלית.ניתוח אף הינו ניתוח מורכב ותוצאותו הסופית מתקבלת רק לאחר מספר חודשים. המבנה האנטומי של האף כולל רקמות תמיכה עצם וסחוסים, עור, ריריות, רקמת חיבור, כלי דם ועצבים. נדרש ניסיון עשיר כשל ניסיונו של ד"ר אורן גולדן על מנת להגיע לתוצאות האופטימליות ולשמר את המבנה האנטומי של האף. לאור האמור יש לציין שלא ניתן "להעתיק" אף של מישהו אחר.

בסיום הניתוח יחבוש המטופל/ת עפ"י רוב תמיכה נוקשה קרי גבס/פלסטיק על גשר האף וטמפונים בנחיריים. ההחלמה בדרך כלל מהירה וניתן לחזור לעבודה אחרי 7-10 ימים, פעילות מאומצת כמו חדר כושר תדחה לחמישה שבועות אחרי הניתוח. בחודשים הראשונים אחרי הניתוח מומלץ להמנע משמש. כשבוע לאחר ביצוע ניתוח אף יבוא המטופל/ת לביקורת אצל ד"ר אורן גולדן.

<--->nose02-a
nose02-a
nose02-a
<--->nose02-b-t
nose02-b-t
nose02-b-t
<--->Rhinoplasty_Before_After1
Rhinoplasty_Before_After1
Rhinoplasty_Before_After1
<--->Rhinoplasty_Before_After2
Rhinoplasty_Before_After2
Rhinoplasty_Before_After2
<--->Rhinoplasty_Photos1
Rhinoplasty_Photos1
Rhinoplasty_Photos1
<--->Rhinoplasty_Photos2
Rhinoplasty_Photos2
Rhinoplasty_Photos2
<--->Rhinoplasty_Prices1
Rhinoplasty_Prices1
Rhinoplasty_Prices1
<--->Rhinoplasty_Prices2
Rhinoplasty_Prices2
Rhinoplasty_Prices2
<--->Rhinoplasty_recommendations1
Rhinoplasty_recommendations1
Rhinoplasty_recommendations1
<--->Rhinoplasty_recommendations2
Rhinoplasty_recommendations2
Rhinoplasty_recommendations2
<--->Rhinoplasty_after
Rhinoplasty_after
Rhinoplasty_after
<--->Rhinoplasty_ago
Rhinoplasty_ago
Rhinoplasty_ago

 
בנייה וקידום אתרים בניית_אתרים קידום אתרים בגוגל