ניתוחים פלסטיים וקוסמטיים

עיצוב וחיטוב ירכיים


ד"ר אורן גולדן מבצע ניתוח לעיצוב וחיטוב ירכיים במספר שיטות חדשניות, באמצעות שאיבת שומן במקרים בהם קיימים מרבצי שומן סביב הירך, או על ידי ניתוח שבו יוסרו רקמות עודפות. עודפי שומן אלו מקשים על ההליכה, וגורמים למראה לא פרופורציונאלי ופחות אסתטי.

שאיבת שומן תסייע להסרת השומן העודף ופיסול מתאר גוף יפה ומחוטב יותר )נשים רבות מדווחות על ירידה של 2 מידות במכנסיים). תאי השומן מוסרים לצמיתות, ועקב כך ההשמנה באיזור שנשאב ממנו, תהיה באופן יחסי פחותה לעומת אזורים אחרים.

ד"ר אורן גולדן משתמש בטכניקות מתקדמות של שאיבה עם מכשירי יניקה חדשניים על מנת להשיג עיצוב מדויק וסימטרי. במהלך הניתוח, המבוצע עפ"י רוב בהרדמה כללית, מוכנס צינור היניקה לאזור הירכיים דרך פתח קטנטן בשיפולי הבטן או מהאזור התת עכוזי. כמויות השומן היוצאות באזור הירכיים מוגבלות ותפקיד השאיבה הוא לשאוב את השומן העודף ובהמשך יש צורך במחטב על מנת להדק את העור הנפול.

במטרה לחטב את אזור הירכיים, משולב לעיתים ניתוח זה בניתוח נוסף להסרת עור עודף והידוקו. ניתוח זה - להסרת עור עודף והידוק העור מומלץ גם לנשים וגברים שירדו ירידה משמעותית במשקל ונותרו עם עור עודף ומדולדל (לפירוט ראה באתר זה "ניתוחים לאחר הרזיה" ו"שאיבת שומן").
 
בנייה וקידום אתרים בניית_אתרים קידום אתרים בגוגל