ניתוחים פלסטיים וקוסמטיים

עיצוב סנטר וקו הלחי

סנטר מעוצב ולחיים מלאות מעניקות מראה צעיר ורענן יותר. עקב גיל ומבנה הפנים, חל עם השנים רפיון ואיבוד נפח בפנים. פרוצדורה של הרמת עצמות הלחיים ועיצוב הסנטר משפרים את המראה ותורמים למראה טבעי ויפה יותר.

לעיצוב הסנטר וקו הלחי משתמש ד"ר אורן גולדן באחת מהשיטות הבאות:

  • הזרקת חומרי מילוי נספגים – טיפול חדשני זה מציע פיסול של הסנטר ו/או הלחי ע"י הזרקה של חומרי מילוי נספגים. חומרים אלה מאושרים ע"י ה- FDA ומשרד הבריאות הישראלי, ומשך האפקט הינו 12-18 חודשים.

  • שימוש בשומן עצמי - בתהליך זה נשאב שומן מאיזור אחד בגוף (בדר"כ מהבטן או מהירכיים) ומועבר לאזור החסר לאחר סינון ולאחר שהופרדו תאי השומן מהנוזלים שסביבם. פרוצדורה זו מתבצעת לרוב בחדר ניתוח.

  • שתלי סיליקון קבועים - בעשור האחרון נפוץ מאוד השימוש בשתלי סיליקון. לציין כי ד"ר אורן גולדן משתמש בשתלים איכותיים ובעלי תו תקן אמריקאי. לשם עיצוב הלחי מוחדרים שתלי הסיליקון דרך חתך קטן או דרך העפעף התחתון או מתוך הפה, וממוקמים על פני עצם הלחי על מנת למנוע תזוזה. לעיצוב סנטר מושתל סיליקון גמיש דרך חתך חיצוני או חתך חבוי בתוך הפה בחלק הקדמי התחתון. סוג המשתל המודרני בו משתמש ד"ר אורן גולדן עוטף את הסנטר, ומקובע בתפר למניעת תזוזה.

לקביעת הפרוצדורה המתאימה תתקיים פגישת ייעוץ, והחלטה תתקבל על ידי ד"ר אורן גולדן בשיתוף המטופלת.

 
בנייה וקידום אתרים בניית_אתרים קידום אתרים בגוגל