ניתוחים פלסטיים וקוסמטיים

שאיבת שומן

(Liposculpture)


ישנם בגוף איזורים עם "ריכוזים עקשניים" של שומן בהם גם אין ספור דיאטות וספורט יתקשו לעזור בתהליך החיטוב. שאיבת שומן שתבוצע ע"י ד"ר אורן גולדן תסייע לסילוק ריכוזי השומן ולהשגת התוצאה הרצויה.

אצל גברים עיקר השומן העודף מתרכז במותניים, בבטן ובחזה, ואילו אצל נשים השומן העודף מתרכז בבטן, בירכיים ובישבן. בנוסף, נשים רבות מתקשות לחזור לגזרתן גם חודשים רבים לאחר הלידה.

שאיבת שומן תהווה פיתרון למרבצי שומן לא רצויים על המותניים,הירכיים הפנימיות והחיצוניות, הישבן, הסנטר, הצוואר והזרועות העליונות, איזור הצלעות, והבטן התחתונה.

שאיבת שומן תסייע ברוב חלקי הגוף ע"י הסרת השומן העודף ופיסול מתאר גוף יפה ומחוטב יותר. תאי השומן מוסרים לצמיתות, ועקב כך ההשמנה באיזור שנשאב ממנו, תהיה באופן יחסי פחותה לעומת אזורים אחרים.

זהו אינו תחליף לתזונה נאותה או לפעילות גופנית, אך ניתן להשיג בפרוצדורה זו מספר יתרונות משמעותיים בו זמנית. בנוסף, הדמות החדשה המתקבלת משפרת את המוטיבציה להתאמן ולשמור על תזונה בריאה.

חשוב לציין כי לטיב ולאלסטיות של העור חשיבות מכרעת בתוצאה הסופית. כך למשל, עור מבוגר עם נזקי שמש או עור עם סימני מתיחה עמוקים (סטריות), יתקשו יותר להגיע לתוצאה אופטימלית.

הטכניקה של ד"ר אורן גולדן לשאיבת שומן:

ד"ר אורן גולדן משתמש בטכניקות מתקדמות של שאיבה עם מכשירי יניקה חדשניים על מנת להשיג עיצוב מדויק וסימטרי.

ד"ר אורן גולדן משתמש בטכניקה הנקראת "סופר רטובה". טכניקה זו הינה וריאציה של פיסול ועיצוב מתאר השומן בגוף (Liposculpture), בה האיזור הנשאב תופח כדי לרכך את השומן ולמזער את החבורות.

בנוסף, מבוצעת שאיבת שומן בטכניקת גלי קול (Ultrasonic) המשמשת רק לטיפולים מיוחדים באזורים סיביים, נוקשים ועקשנים במיוחד.

לקבלת תוצאות אופטימליות וכחלק אינטגרלי מהניתוח ומתהליך הריפוי, המטופלים ילבשו בגד לחץ - מחוך רפואי מיוחד, במשך 4-6 שבועות.

לפני                                          אחרי

1

2

 
בנייה וקידום אתרים בניית_אתרים קידום אתרים בגוגל